מחשבון ירושה

כיצד יתחלק העיזבון בין היורשים על פי דין?

עו"ד ארז קרט
עו”ד ונוטריון ארז-יצחק קרט

אודות מחשבון ירושה

מחשבון ירושה הינו מחשבון ללא עלות (חינם) שמטרתו לספק מידע ראשוני כיצד יתחלק העיזבון בין היורשים השונים על פי דין (איך מתחלקת ירושה ללא צוואה). כלומר בהיעדר צוואה מתחלקת הירושה של המנוח/ה ז"ל בין היורשים כפי שהם מוגדרים בחוק הירושה, תשכ״ה–1965 של מדינת ישראל.

המחשבון נבנה על ידי עו”ד ונוטריון ארז-יצחק קרט, שהינו בעלים של משרד בוטיק בתחום דיני המשפחה והירושה. מתמחה באופן ייחודי ונרחב גם בנושאי ירושה, צוואה ועיזבון ושימש כסגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות בלשכת עורכי הדין (2012-2023).

בין היתר פיתח עו”ד קרט את מערכת צוואה חסינה שמאפשרת לכם ליצור את הצוואה שלכם אונליין בסיוע ידידותי, צעד אחר צעד, של טכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת. צוואה חסינה מונעת סכסוכים ומוודא שצוואתכם תמומש על פי רצונכם בלבד.

אודות מחשבון ירושה - מהו המידע שמחשבון הירושה מספק

חדש ומומלץ - קביעת פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו"ד ארז קרט

עו”ד ונוטריון ארז קרט מתמחה באופן ייחודי ובהיקף פעילות נרחב בנושאי ירושה, צוואות, עיזבון, הגנה על צוואה והתנגדות לצוואות ושימש כסגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות של לשכת עורכי הדין (2012-2023)כעת יש באפשרותכם לקבוע פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו"ד ארז קרט.

צוואה חסינה היא צוואה משפטית תקפה שמוודא שרצונכם ימומש ככתבו וכלשונו.

צוואה חסינה היא מערכת שמאפשרת לכם ליצור את הצוואה שלכם אונליין בסיוע ידידותי, צעד אחר צעד, של טכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת.

צוואה חסינה מאפשרת לכל אחד לנסח בקלות את ההוראות שהוא רוצה לכלול בצוואה בשפה משפטית. לאחר הניסוח במערכת, מתקיימת שיחה בין בעל הצוואה לבין עו”ד מומחה לדיני הירושה הישראלי שמבין את רצונו וצרכיו ובודק את טיוטת הצוואה שיצרה מערכת הבינה המלאכותית כדי לוודא שהכל תקין ומדויק. אם עולה צורך, עורך הדין מעדכן את הנוסח.

אודות מחשבון ירושה – מחשבון הירושה פותח ע"י עו"ד ארז קרט על בסיס חוק הירושה הישראלי. השימוש במחשבון ובמידע באחריות המשתמש בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי אישי.
ט.ל.ח – בכל מקרה של סתירה בין תוצאות החישוב/מידע לבין האמור בחוק – האמור בחוק גובר.

אודות מחשבון ירושה – לפני השימוש יש לקרוא את התקנון ותנאי שימוש של מחשבון הירושה וכן את מדיניות הפרטיות.

המחשבון נבנה על ידי One Eye Man Apps – מתמחים בפיתוח אפלקציות עסקיות בטכנולוגית PWA – רואים מה שאחרים מפספסים.

אודות מחשבון ירושה

אודות מחשבון ירושה – זהירות מתאונות מס עקב חלוקת נכסי העיזבון

חלוקה לא נכונה של נכסי העיזבון (דירות, חנויות, קרקעות, משרדים וכדומה), עלולה להוביל לחבות במס רכישה למי שמקבל את הנכס ולמס שבח למי שמעביר את חלקו בעיזבון. על כן, יש להיוועץ עם עורך דין מומחה לדיני ירושה העוסק בתחום מיסוי וירושה, בטרם מחלקים את נכסי העיזבון.

עו”ד ונוטריון ארז קרט מתמחה באופן ייחודי ובהיקף פעילות נרחב בנושאי ירושה, צוואות, עיזבון, הגנה על צוואה והתנגדות לצוואות ושימש כסגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות של לשכת עורכי הדין (2012-2023)כעת יש באפשרותכם לקבוע פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו"ד ארז קרט.

הצ'קליסט לעריכת צוואה שמונעת סכסוכים במשפחה

בהנחיית עו"ד ארז קרט

מומחה לדיני ירושה וצוואות